Triangle Strategy

Již v prodeji

Triangle Strategy

Tři národy bojují o kontrolu nad ubývajícími zásobami soli a železa

Konejte rozhodnutí a budujte své přesvědčení v taktickém RPG TRIANGLE STRATEGY™ od společnosti Square Enix, které vyjde na Nintendo Switch.

Vaše volby povedou ke konfliktům

Triangle Strategy

Jako Serenoa – dědic rodu Wolffortů – povedete skupinu válečníků v dobrodružství, kde vaše rozhodnutí budou hrát klíčovou roli.

Triangle Strategy
Triangle Strategy

Ve chvílích klíčových rozhodnutí budou hrát důležitou roli i ostatní postavy, jenž budou hlasovat na stupnici přesvědčení. V těchto momentech budou spojenci a jejich rozhodnutí ovlivňovat osud celých národů i samotného kontinentu Norzelia.

Užitečnost, morálka a svoboda

Ty nejdůležitější posílí jedno ze třech přesvědčení – užitečnost, morálku a svobodu. Všechna dohromady tvoří to, jak Serenoa vidí svět a ovlivňují, jakým způsobem se bude příběh dále odehrávat.

Triangle Strategy
Triangle Strategy

Tři mocné národy se snaží podmanit si kontinent Norzelia v Triangle Strategy

Triangle Strategy

Kingdom of Glenbrook

Říká se, že Kingdom of Glenbrook je vůbec tím nejstarším ze všech tří národů, navíc značně těží ze svého zemědělství a rybolovu. Královská rodina a její blízké okolí tvořily základ pro nastolení míru v Norzelii.

Triangle Strategy

Grand Duchy of Aesfrost

Navzdory tomu, že je situován do jedné z nejvíce nehostinných oblastí, Grand Duchy of Aesfrost je národem, který vzkvétá, je velmi pracovitý a zakládá si na svobodě. Jeho hrad Ironstone plní jak funkci pevnosti, tak i továrny na železo.

Triangle Strategy
Triangle Strategy

Holy State of Hyzante

Holy State of Hyzante lze popsat jako velmi pobožný národ, který je řízen Saintly Seven. Najdeme ho uprostřed rozlehlých pouští, jeho hlavní město je obehnáno velkou zdí známou jako Goddess’ Shield. V samotném středu nalezneme jezero Source, z něhož je těžena veškerá sůl Norzelie.

Ovládejte bitevní pole o více úrovních a strategickým postupem si zajistěte vítězství!

Nalezení toho správného místa v tahových soubojích může převrátit jazýčky na vahách na vaší stranu. Umístěte jednotky na vyvýšená místa a převezměte kontrolu nad bojištěm, a získejte rozhodující výhodu. Protivníky můžete přepadnout ze zálohy a uštědřit jim silné poškožení zezadu.

Triangle Strategy
Triangle Strategy

Důležitou součástí bojů jsou i živelné řetězové reakce, kdy oheň roztaví povrch pokrytý ledem a následný blesk připraví pozici proto, abyste do zelektrizované vody poslali nepřítele. Jisker bude lítat opravdu hodně!

Triangle Strategy

LIMITOVANÁ EDICE

Triangle Strategy
Triangle Strategy

Kde zakoupit?


Mohlo by se Vám také líbit:

19.10.2018

Dark Souls Remastered

27.09.2017

Fire Emblem Warriors

27.11.2017

The Elder Scrolls V: Skyrim

03.03.2017

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

01.12.2017

Xenoblade Chronicles 2

02.11.2018

Diablo III: Eternal Collection


Copyright © 2017 - 2024 CQE.CZ - Distributor her a konzolí Nintendo, IT a hraček.
Všechna práva vyhrazena.

CZ SK PL HU